Kaip apsigyventi pas mus?

 

KUR KREIPTIS?

 

Kreipkitės į savo gyvenamosios vietos seniūniją su prašymu skirti socialinės globos paslaugas senjorų namuose "Pušelė". Arba galite kreiptis tiesiai į mus, mes padėsime Jums sutvarkyti reikiamus dokumentus. 

AR YRA EILĖ?

Šiuo metu eilės nėra. Jei pageidausite gauti valstybės finansavimą, gali tekti palaukti nuo kelių dienų iki mėnesio, kol savivaldybė sutvarkys reikiamus dokumentus. Jei valstybės finansavimo gauti nepageidaujate, apsigyventi galėsite tą pačią dieną pateikę išrašą iš asmens medicininių dokumentų ir pasirašę paslaugų teikimo sutartį su globos namais.

KIEK KAINUOJA?

Kai savivaldybė priima sprendimą skirti paslaugas, yra įvertinamos asmens finansinės galimybės mokėti už šias paslaugas. Įprastai mokama 80 proc. Sodros išmokų (pensijos ir pan.) ir 100 proc. šalpos išmokos (jei asmuo tokią gauna). Jei valstybės finansavimo gauti nepageidaujate, galite individualiai mokėti visą paslaugos mokestį:

990 Eur / mėn.

DĖMESIO! Dabar apsigyvenusiems iki 2021 m. liepos 31 d. taikoma išskirtinė kaina - 890 Eur / mėn.

KAS ĮEINA Į ŠIĄ PASLAUGĄ?

Viskas įskaičiuota. Apgyvendinimas, maitinimas, medikamentai, higienos priemonės, visą parą teikiamos slaugos paslaugos, užimtumo ir laisvalaikio organizavimas, haloterapijos paslaugos, transportavimas ir kt. 

KOKIA PASLAUGOS TRUKMĖ? 

Neterminuota. Sutartį galite nutraukti bet kada, įspėję globos namus prieš 10 dienų. 

Išsamiai atsakysime į jums kylančius klausimus ir padėsime sutvarkyti visus reikalingus dokumentus dėl apsigyvenimo.
Susisiekite užpildydami šią formą

Skambinkite

+370 612 39388

+370 664 41275

  • Facebook Social Icon

© 2020 senjorų namai "Pušelė". Visos teisės saugomos